Získajte ostrý zrak za pár minút, vďaka zákroku RelexSmile!

Získajte ostrý zrak za pár minút, vďaka zákroku RelexSmile!Klinika OFTUM priniesla v roku 2015 do Košíc jedinečný operačný zákrok metódou ReLEx Smile 3D, vyvinutý spoločnosťou Carl Zeiss. Táto revolučná metóda odstraňuje dioptrické chyby oka bezbolestne, bez narušenia povrchu rohovky a bez spáleného tkaniva.

Ako je to možné? Pri zákroku ReLEx Smile, femtosekundový laser s dokonalou presnosťou pomocou mikroskopických bubliniek oddelí vo vnútri rohovky niekoľko desiatok tisícin milimetra tenkú šošovku tzv. lentikulu, ktorú následne šikovný chirurg vytiahne cez 2mm otvor v rohovke. Presný tvar lentikuly sa vypočíta už pri predoperačných vyšetreniach. Vďaka precíznym výpočtom laser odstráni len prebytočné tkanivo. To všetko sa udeje v priebehu pár sekúnd, bez bolesti, pacient nič necíti iba vidí pred sebou pribúdajúce bublinky. Do niekoľkých hodín po operácii sa videnie začne zlepšovať a následne stabilizuje počas hojenia, ktoré je rýchle a tiež bezbolestné. Výskyt pooperačného pocitu suchého oka typického pre staršie metódy je skôr výnimkou.

To, či ste vhodný kandidát na operáciu touto metódou, môže s určitosťou povedať iba lekár po vstupnom vyšetrení. Vo všeobecnosti je ale operačná metóda Relex Smile vhodná pre krátkozrakých pacientov nad -0,5 dioptrie a tiež pre astigmatikov do 6 cylindrov.

Úspešnosť operácie je na našej klinike 98,7%, iba v 13 prípadoch z 1000 bola potrebná malá laserová dokorekcia výsledku. Samozrejme zdarma, vrámci garancie našej kvality.

ReLEx Smile 3D je jednoznačne najlepšou voľbou pre všetkých pacientov, ktorí si chcú byť istí, že ich zrak bude lepší rýchlo a bez komplikácií a vedľajších účinkov.

Ste vhodný kandidát na operáciou metódou Relex SMILE?

Relex SMILE  zákrok je obľúbený najmä preto, že je rýchly, bezbolestný a bez komplikácii. Už niekoľko hodín po operácii sa pacientom stabilizuje zrak. Táto metóda je unikátna tým, že ako jediná prebieha bez bolesti, bez rezu a bez pálenia rohovky.

Určite sa pýtate, či ste vhodný kandidát na operáciu metódou Relex Smile. Metóda Relex Smile je určená pre pacientov s vysokými dioptriami do diaľky. Operácia je vhodná pre krátkozrakých pacientov nad -2 dioptrie a tiež pre astigmatikov do 5 cylindrov.

To, či ste vhodný kandidát na operáciu touto metódou, môže s určitosťou povedať iba lekár po vstupnom vyšetrení. Navštívte našu kliniku Oftum Košice, zverte sa do starostlivosti profesionálom a pridajte sa k stovkám spokojných pacientov.

 

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV