Warrick Smith

Ahoj Tomas - oci jsou perfecktni! Hi Tomas - my eyes are perfect - thank You so much! Dekuji moc!


Anet

Celá operace proběhla asi během 5 minut, bylo to úplně bezbolestné a prakticky okamžitě, co jsem se zvedla z lehátka, jsem VIDĚLA – tak, jako jsem nikdy neviděla, ostřeji, jasněji, bylo to takové neuvěřitelné.


Peťa Oláhová

>Dobrý deň celému tímu kliniky OFTUM
Dňa 5.8.2014 som sa podrobila laserovej operácií oboch očí v Košiciach.
Ak by som sa mala rozhodnúť ešte raz tak by som neváhala ani sekundu a jedno čo ľutujem, že som to neabsolvovala už dávno, je to niečo úžasné byť bez okuliarov a šošoviek.
Touto cestou sa chcem poďakovať pánovi MUDr. Tomášovi Juhásovi PhD. ml., ktorý ma operoval a počas operácie, vysvetľoval všetko, čo robí a taktiež aj pánovi Prof., MUDr. Tomášovi Juhásovi, DrSc. a celému tímu, za profesionálny a ľudský prístup.
Pre mňa je to teraz radosť veľká, vysloviť Vám ho po písmenkách
Ď A K U J E M !


Zuzana Pállová

Dobrý deň. Pred týždňom som absolvovala laserovú operáciu očí metódou Z-Lasik v Košiciach. Veľmi a dlho som uvažovala o tejto operácii, no nakoniec túžba vidieť bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek, ktoré som nosila dlhých x rokov, zvíťazila. Teraz môžem povedať: "SPLNIL SA MI SEN." Vidím všetko a jasne, som veľmi šťastná a moji blízki so mnou. Zažila som krásny pocit, keď som prišla po operácii domov a moja skoro trojročná dcérka mi hovorí: "Mamka, pán doktor ti opravil očká a ty vidíš Sophinku." Áno, najkrajší pohľad na moju dcérku bez okuliarov.

Srdečná vďaka patrí pánovi MUDr. Tomášovi Juhásovi PhD. ml., ktorý ma operoval a počas operácie, ktorá trvala 15 minút, vysvetľoval všetko, čo robí a taktiež za pooperačnú starostlivosť pánovi Prof., MuDr. Tomášovi Juhásovi, DrSc. a celému tímu, za profesionálny a ľudský prístup.
ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.


MUDr. Ivana Macejová

Každý deň sa rozhodujeme. Niekedy ľahko a rýchlo a niekedy si dávame na čas. Jedno z tých významnejších rozhodnutí je určite to, či podstúpiť laserový zákrok na odstránenie dioptrií. Verte mi, že pre doktora, ktorý pozná všetky riziká operácie, celý priebeh zákroku od A do Z, to nie je o nič ľahšie, než pre človeka s inou profesiou. Možno práve naopak. Uvažovala som o tom niekoľko mesiacov, a keď sa mi podarilo zladiť prácu, starostlivosť o dcérku aj plány na prázdniny, išla som vo štvrtok 31. 7. do toho.

Pánovi doktorovi Juhás ml. PhD. bezvýhradne verím, som presvedčená, že je špičkou v našom odbore a som veľmi rada, že ma operoval práve on. Trvalo to chvíľu, výsledok je skvelý, a ja si užívam každého dňa, kedy vidím! Bez okuliarov aj bez kontaktných šošoviek. Úžasná skúsenosť, ktorú môžem odovzdávať ďalej. Všetkým Vám, ktorí ešte váhajú :)


Katka Dzvoniková Šperková

Sama som túto operaciu podstúpila a neľutujem to....a to vďaka tímu Oftum v Košiciach.Veľka vďaka.


Ing. Peter Ondrušek

Určite odporúčam kliniku OFTUM, pracujú tam samí špičkoví odborníci, ktorí vedia robiť zázraky. Mal som to možnosť vyskúšať na vlastnej koži.


Martina Krošláková Semanišinová

5 rokov po operácii... astigmatizmus, cylidre dioptrie- z 5,5 na 1... 30 rokov som ich trpela, uz nemusim! ;)


František Reisinger

10 dní po a je to niečo neopísateľné! Dlho som váhal ale teraz už viem že to bola chyba, mohol som skôr


Zuzana Pelcová

Ja som bola v decembri... Sen sa mi splnil :-) videla som silvestrovsky ohnostroj na vlastne oci :-) (aj ked kazde rano zo zvyku hladam okuliare)


Mirka Mrvová

Aj môj manžel bol tu na operácii oboch očí, mal nosiť optiku a dosť silnú, našiel túto kliniku tu na nete a rozhodol sa to absolvovať, nevie si to teraz vynachváliť, je bez optiky a vidí super... odporučam každemu, ako on vraví!


Gabriela Vilkovská

Bola som 19.3.14, na z-lasik, chcem všetým povedať, neni sa čoho báť, naozaj, žiadná bolesť, priebeh operácie som mala naštudovaný, priebeh je presne ako na videu, Skutočne ani kus bolesti, nič, skrátka super a najsuper je, že po zákroku vidíte, je to zázrak...
pre mňa určite najkrajší dar... ODPORÚčAM KAŽDÉMU...


Daniela Ondríková

pre človeka, ktorý sa skoro celý život pozerá iba cez okuliare je až neuveriteľné keď po operácii "hneď" vidí... teda v mojom prípade to tak bolo... hlavne je to bezbolestné, či už počas operácie tak aj po operácii... čo sa týka prístupu, je na vysokej úrovni, takže človek je v tých najlepších rukách...
treba prekonať strach, pretože určite to za to stojí :-)


Veronika Dolnikova

Neskutočný pocit vidieť bez okuliarov/šošoviek, aj napriek komplikovaným dioptriam (astigmatizmus, ďalekozrakosť) team Oftum odviedol vynikajúci zákrok (Z-Lasik), je úžasné pozerať na svet novými očami bez nutnosti používania šošoviek.
Ešte raz všetkým zainteresovaným veľké ďakujem, tým čo stále váhajú, môžem tento zákrok len a len odporučiť, ten výsledok stojí naozaj zato


Nelly Bartková

Bola som operovana v Ke pred 4 rokmi a mozem len odporucit :-) som velmi spokojna :-) astigmatizmus a okuliare, ktore som nosila 14 rokov su prec :-) netreba sa nicoho bat, vojdete s okuliarmi a vyjdete bez nich :-)


Natalia Mica Tormova

Pred pár rokmi som podstúpila laserovú operáciu oči v Privátnej očnej klinike OFTUM Košice! Bolo to jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Ďakujem za milý, profesionálny a hlavne priateľský prístup od prof. MUDr. Tomáša Juhása, DrSc. a MUDr. Tomáš Juhás ml., a zároveň aj celému tímu kliniky. Ďakujem

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku