20 rokov od operácie očí p. doktora Tomáša Juhása ml.

Už je tomu 20 rokov, odkedy sa náš pán doktor MUDr. Tomáš Juhás, PhD., zveril do rúk svojho otca, profesora MUDr. Tomáša Juhása, DrSc. a absolvoval operáciu očí, vtedy ešte na excimerovom prístroji Keracor 217 od firmy Bausch & Lomb. Ako tento krok hodnotí pán doktor?

"Bolo to jednoznačne moje najlepšie rozhodnutie. Užívam si život bez okuliarov už 20 rokov, aktívne športujem, čo by mi dioptrie -4, ktoré som mal v čase dospievania, nedovolili. Po operácií som mal jasný cieľ a vedel som, kam sa moja kariéra bude uberať. Dnes robím to čo ma baví - očná chirurgia" 

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV