Laserová operácia očí

Súčasný svet ponúka obrovské možnosti laserových zákrokov. Už dávno to nie je o bolestivých a invazívnych zásahoch do sietnice. Práca laserom je v dnešnej dobe minimalistická, presná a bezbolestná. Zmeňte svoj život od základov!

 

Relex Smile 3D

Našim pacientom ponúkame najdokonalejšie operačné zákroky či už na odstránenie dioptrií alebo vrodených ochorení očí. Technológia Relex Smile 3D je rýchla, bezbolestná, minimálne invazívna, šetrná a bezpečná. Zákrok je vhodný pre pacientov s krátkozrakosťou alebo krátkozrakým astigmatizmom s mínusovými dioptriami a samotná práca laseru trvá len  26 sekúnd. Nemajte strach zo skalpelov. Táto bezbolestná operácia očí je celosvetovo obľúbená a celú prácu vykonáva laser.

 

Femtolasik 6D

Pre pacientov s ďalekozrakosťou, ktorí nosia plusové dioptrie na diaľku, odporúčame metódu Femtolasik 6D. Ide o bezpečné, pohodlné a presné odstránenie dioptrických chýb. Kombinácia femtosekundového lasera s excimerovým laserom ponúka každému pacientovi pohodlie a rýchly výsledok bez zbytočne dlhej rekonvalescencie. Využite najrozšírenejšiu operačnú metódu a pridajte sa k viac ako 30 miliónom spokojným pacientom.

Zbavte sa zaužívaných zvykov a privítajte nový pohľad na svet. Novodobé technológie upravia váš zrak už za pár sekúnd, úplne bezbolestne!

 

Hodnotenie služieb: 5

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

  Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

Referencie z nášho facebooku


TUV