Laserová operácia očí

Súčasný svet ponúka obrovské možnosti laserových zákrokov. Už dávno to nie je o bolestivých a invazívnych zásahoch do sietnice. Práca laserom je v dnešnej dobe minimalistická, presná a bezbolestná. Zmeňte svoj život od základov!

 

Relex Smile 3D

Našim pacientom ponúkame najdokonalejšie operačné zákroky či už na odstránenie dioptrií alebo vrodených ochorení očí. Technológia Relex Smile 3D je rýchla, bezbolestná, minimálne invazívna, šetrná a bezpečná. Zákrok je vhodný pre pacientov s krátkozrakosťou alebo krátkozrakým astigmatizmom s mínusovými dioptriami a samotná práca laseru trvá len  26 sekúnd. Nemajte strach zo skalpelov. Táto bezbolestná operácia očí je celosvetovo obľúbená a celú prácu vykonáva laser.

 

Femtolasik 6D

Pre pacientov s ďalekozrakosťou, ktorí nosia plusové dioptrie na diaľku, odporúčame metódu Femtolasik 6D. Ide o bezpečné, pohodlné a presné odstránenie dioptrických chýb. Kombinácia femtosekundového lasera s excimerovým laserom ponúka každému pacientovi pohodlie a rýchly výsledok bez zbytočne dlhej rekonvalescencie. Využite najrozšírenejšiu operačnú metódu a pridajte sa k viac ako 30 miliónom spokojným pacientom.

Zbavte sa zaužívaných zvykov a privítajte nový pohľad na svet. Novodobé technológie upravia váš zrak už za pár sekúnd, úplne bezbolestne!

 

Hodnotenie služieb: 5

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV