Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolajte nám: +421 903 627 895 Bezplatná linka: +421 800 222 668

Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Laserová operácia očí

Súčasný svet ponúka obrovské možnosti laserových zákrokov. Už dávno to nie je o bolestivých a invazívnych zásahoch do sietnice. Práca laserom je v dnešnej dobe minimalistická, presná a bezbolestná. Zmeňte svoj život od základov!

 

Relex Smile® PRO

Našim pacientom ponúkame najdokonalejšie operačné zákroky či už na odstránenie dioptrií alebo vrodených ochorení očí. Technológia ReLEx SMILE® PRO je rýchla, bezbolestná, minimálne invazívna, šetrná a bezpečná. Zákrok je vhodný pre pacientov s krátkozrakosťou alebo krátkozrakým astigmatizmom s mínusovými dioptriami a samotná práca laseru trvá vďaka inovácií už len menej ako 10 sekúnd. Nemajte strach zo skalpelov. Táto bezbolestná operácia očí je celosvetovo obľúbená a celú prácu vykonáva laser.

 

Femtolasik 6D

Pre pacientov s ďalekozrakosťou, ktorí nosia plusové dioptrie na diaľku, odporúčame metódu Femtolasik 6D. Ide o bezpečné, pohodlné a presné odstránenie dioptrických chýb. Kombinácia femtosekundového lasera s excimerovým laserom ponúka každému pacientovi pohodlie a rýchly výsledok bez zbytočne dlhej rekonvalescencie. Využite najrozšírenejšiu operačnú metódu a pridajte sa k viac ako 30 miliónom spokojným pacientom.

Zbavte sa zaužívaných zvykov a privítajte nový pohľad na svet. Novodobé technológie upravia váš zrak už za pár sekúnd, úplne bezbolestne!

 

Hodnotenie služieb: 5

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

Referencie z Google

Maximálna spokojnosť s laserovou operáciou oči. Od prvého telefonátu až po kontrolné vyšetrenie som bola nadšená. Prístup na recepcii a lekárov je nadštandardný. Bude o Vás postarané celú dobu na klinike a zároveň budete informovaný elektronickou formou o všetkom, čo bude potrebné pre Vás. Určite môžem túto kliniku doporučit.

Andrea Vajdová

5/5 hviezdičiek


Bezkonkurencni pristup k pacientovi/zakaznikovi. Zadne zbytecne cekani. Rodinna atmosfera. Dokonala pece.

Eva Filipova

5/5 hviezdičiek


Zobraziť všetky recenzie na Google


TUV