Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolajte nám: +421 903 627 895 Bezplatná linka: +421 800 222 668

Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

CENA

Femtolasik 6D
 Cenníková cena 2500€/obe oči 
 
Femtolasik 6D najrozšírenejšia metóda  na svete
Viac ako 30 miliónov spokojných pacientov
Bezbolestná
Rýchly výsledok
Kombinácia femtosekundového lasera  s excimerovým laserom

 

KONTAKTUJTE NÁS

informujeme Vás o tom, že spracovanie Vašich osobných údajov je nevyhnutné k tomu, aby Vám bola poskytnutá zdravotná starostlivosť - informácie o ochrane Vašich osobných údajov

7 plus 19 =

Wavefront optimised femtolasik 6D

Ak hľadáte presnú, bezpečnú a pohodlnú laserovú korekciu dioptrickej chyby oka, vašou voľbou je metóda Femtolasik 6D. Unikátna kombinácia najnovšieho femtosekundového laseru VISUMAX® 800 a excimerového laseru EX500 6D.

Femtolasik 6D skoriguje váš zrak pomocou laserovej chirurgie od začiatku do konca. Vašich očí sa žiaden skalpel ani len nedotkne. Riziko komplikácie je preto v porovnaní s predchádzajúcimi technikami omnoho nižšie a kvalita videnia po operácii ostáva vynikajúca...

Nechajte si svoj zrak skorigovať šetrným spôsobom a získajte výhody, ktoré ponúka najinovatívnejšia v súčasnosti dostupná technológia očnej laserovej chirurgie.

Z-LASIK 6D

Excimerový laser EX500

Femtosekundový laser VISUMAX® 800 od výrobcu Carl Zeiss predstavuje najnovšiu unikátnu generáciu femtosekundového laseru, ktorá nám umožňuje namodelovať parametre operácie presne na danú rohovku a dioptriu, ktorá sa má korigovať. Excimerový laser EX500 6D, ktorý je najrýchlejší na svete a na Slovensku jedine na klinike Oftum upraví dioptriu pod dozorom 6 dimenzionálneho bezpečnostného systému Eye Tracker.

Metóda Femtolasik 6D je tak najrýchlejšia, najjemnejšia a najpresnejšia femtolasiková laserová operácia súčasnosti.

ČO VÁS ČAKÁ PRI OPERÁCII WAVEFRONT OPTIMISED FEMTOLASIK 6D?

Krok 1: Vyšetrenie pred zákrokom
Náš očný lekár urobí komplexné oftalmologické vyšetrenie, aby sme zistili, že vaše oči sú zdravé a vhodné na korekciu zraku laserom. Potom získané údaje elektronicky spracujeme: údaje z tisícov bodov vytvoria presný trojrozmerný obraz povrchu vášho oka. Z tohto obrazu počítač vypočíta presný postup ako laserom čo najlepšie skorigovať Vašu dioptrickú chybu.

Krok 2: Vytvorenie laloku femtosekundovým laserom 
VISUMAX® 800 je generácia femtosekundového laseru od výrobcu Carl Zeiss, umožňuje bezbolestné pooperačné obdobie a veľmi rýchlu rekonvalescenciu.

Niekoľko minút pred samotným laserovým zákrokom dostanete anestetické očné kvapky. Potom sa vaše oko podrobí príprave na korekciu vytvorením rohovkového laloku: Vrchná vrstva rohovky (cca 0,1 mm tenká) sa laserom oddelí a odklopí na stranu.

Krok 3: Korekcia rohovky
Zakrivenie rohovky sa následne vytvaruje podľa požadovanej refrakcie. Najrýchlejší Excimerový laser na svete EX500 odstráni tkanivo rohovky za pár sekúnd s presnosťou na stotinu milimetra. Tento zákrok sa vykonáva vnútri rohovky; vonkajších, veľmi citlivých vrstiev rohovky sa laser nedotkne. Ošetrená plocha rohovky sa vzápätí prekryje lalokom, ktorý sa priloží späť. Celý zákrok trvá iba niekoľko minút. Oko môžete otvárať a zatvárať normálne bezprostredne po zákroku.

Krok 4: Jednoduchá pooperačná starostlivosť
Ak je to potrebné, operované oko ochráni počas prvého dňa terapeutická kontaktná šošovka. Hojenie urýchlia špeciálne očné kvapky, ktoré dostanete po operácii. Počas prvých niekoľkých hodín po zákroku by ste si nemali trieť oči. Na niekoľko následných dní by ste si mali odoprieť aj kontaktné športy (futbal, basketbal, atď.), horúci kúpeľ a plávanie. Po chirurgickom zákroku nezostanú na oku žiadne viditeľné následky. Ako bonus dostanete kvalitné slnečné okuliare zdarma.

"Zo začiatku som cítil trochu napätie. Zákrok však potom prebehol tak rýchlo a bezbolestne, že som bol úplne pokojný a ani som to skoro nevnímal."


PREKONANÉ OČAKÁVANIA

Skúsenosti nadobudnuté s technológiou Femtolasik 6D ukázali, že po ošetrení drvivá väčšina pacientov:

- nepovažovala operáciu za nepohodlnú alebo bolestivú.
- dosiahla dokonale ostré videnie bez okuliarov.
- bola s výsledkom spokojnejšia, než očakávali.
- videla lepšie, než predtým s okuliarmi.
- by si túto metódu zvolila znovu a odporučila by ju aj ostatným.
 

"Najlepšie bolo prebudenie sa ráno po zákroku: Bez toho, aby som musel siahnuť po svojich okuliaroch na nočnom stolíku, som videl, ako pred oknom čiastočky prachu tancujú v slnečnom svetle."

Autor:. prof. MUDr. Tomáš Juhás, DrSc.

 

 

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

Referencie z Google

Maximálna spokojnosť s laserovou operáciou oči. Od prvého telefonátu až po kontrolné vyšetrenie som bola nadšená. Prístup na recepcii a lekárov je nadštandardný. Bude o Vás postarané celú dobu na klinike a zároveň budete informovaný elektronickou formou o všetkom, čo bude potrebné pre Vás. Určite môžem túto kliniku doporučit.

Andrea Vajdová

5/5 hviezdičiek


Bezkonkurencni pristup k pacientovi/zakaznikovi. Zadne zbytecne cekani. Rodinna atmosfera. Dokonala pece.

Eva Filipova

5/5 hviezdičiek


Zobraziť všetky recenzie na Google


TUV