O nás

Už viac ako 20 rokov ponúkame našim pacientom tú najlepšiu starostlivosť o oči, akú svet očnej chirurgie prináša. Desaťtisíce spokojných pacientov už absolvovali laserové zákroky na našich Oftum klinikách, zbavili sa nechcenej „závislosti“ na dioptrických okuliaroch alebo kontaktných šošovkách a získali tak nový pohľad na svet.

 

Kto sme

Sme špičkový kolektív očných chirurgov pod vedením prof. MUDr. Tomáša Juhása, ktorý je členom svetových odborných spoločností a má s laserovou chirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Chcete sa dozvedieť viac sa o našom celom lekárskom tíme? Prečítajte si o ňom viac.

 

Ľudskosť

Každá zmena na našom tele si vyžaduje obrovskú dávku odvahy. Sme si toho vedomí. Pri laserových zákrokoch na úpravu dioptrií či vrodených chorôb ako katarakta alebo keratokónus sa ale nie je čoho obávať. Predoperačné vyšetrenia a konzultácie s naším profesionálnym personálom zabezpečia hladký priebeh celého procesu prípravy pred zákrokom. Následne sa vložíte do rúk skúsených oftalmológov, ktorí sa už postarajú o zvyšok, aby ste sa mohli spolu s nami tešiť z úplne nového zraku.

 

Najmodernejšie technológie

Našim pacientom ponúkame najnovšiu a doteraz najdokonalejšiu operačnú techniku Relex Smile 3D, ktorá bola vyvinutá vedcami vo firme Carl Zeiss. S touto technológiou máme najviac skúseností a môžeme sa pýšiť viac než 3000 úspešnými operáciami na klinikách Oftum.

Neustále pracujeme na tom, aby sme vám ponúkali najnovšie technológie a poznatky zo sveta očnej chirurgie. Kongresy, meetingy, stretnutia a výstavy. To všetko nám pomáha byť stále lepšími.

Uvažujete nad operáciou očí? Objednajte sa ešte dnes!

 

milniky

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV