O nás

Už viac ako 25 rokov ponúkame našim pacientom tú najlepšiu starostlivosť o oči, akú svet očnej chirurgie prináša. Desaťtisíce spokojných pacientov už absolvovali laserové zákroky na našich Oftum klinikách, zbavili sa nechcenej „závislosti“ na dioptrických okuliaroch alebo kontaktných šošovkách a získali tak nový pohľad na svet.

 

Kto sme

Sme špičkový kolektív očných chirurgov pod vedením prof. MUDr. Tomáša Juhása, ktorý je členom svetových odborných spoločností a má s laserovou chirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Chcete sa dozvedieť viac sa o našom celom lekárskom tíme? Prečítajte si o ňom viac.

 

Ľudskosť

Každá zmena na našom tele si vyžaduje obrovskú dávku odvahy. Sme si toho vedomí. Pri laserových zákrokoch na úpravu dioptrií či vrodených chorôb ako katarakta alebo keratokónus sa ale nie je čoho obávať. Predoperačné vyšetrenia a konzultácie s naším profesionálnym personálom zabezpečia hladký priebeh celého procesu prípravy pred zákrokom. Následne sa vložíte do rúk skúsených oftalmológov, ktorí sa už postarajú o zvyšok, aby ste sa mohli spolu s nami tešiť z úplne nového zraku.

 

Najmodernejšie technológie

Našim pacientom ponúkame najnovšiu a doteraz najdokonalejšiu operačnú techniku Relex Smile 3D, ktorá bola vyvinutá vedcami vo firme Carl Zeiss. S touto technológiou máme najviac skúseností a môžeme sa pýšiť viac než 3000 úspešnými operáciami na klinikách Oftum.

Neustále pracujeme na tom, aby sme vám ponúkali najnovšie technológie a poznatky zo sveta očnej chirurgie. Kongresy, meetingy, stretnutia a výstavy. To všetko nám pomáha byť stále lepšími.

Uvažujete nad operáciou očí? Objednajte sa ešte dnes!

 

milniky

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

  Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

Referencie z nášho facebooku


TUV