Prečo si vybrať Oftum

 

Milí priatelia, vážení klienti, ak čítate tieto riadky, ste pravdepodobne záujemcom o laserovú operáciu očí a chceli by ste sa zbaviť nosenia dioptrických okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

Kliniky OFTUM v Košiciach a Prahe sa zaoberajú problematikou odstraňovania okuliarov a kontaktných šošoviek femtosekundovým a excimerovým laserom a majú k dispozícii špičkovú, najmodernejšiu technológiu a ako jediné na Slovensku disponujú kombináciou najnovšej generácie femtosekundového a excimerového lasera a najskúsenejším mikrochirurgickým kolektívom na čele s profesorom oftalmológie prof. MUDr. Tomášom Juhásom DrSc.

Ak sa chcete pridať k miliónom tých šťastných ľudí, ktorí ročne vo svete podstúpia operáciu excimerovým laserom, radi Vás privítame na našom pracovisku v Košiciach a poskytneme Vám odborné a kvalitné oftalmologické služby.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

 

 

PERSONÁL

Špičkový kolektív očných lekárov pod odbornou garanciou prof. MUDr. Tomáša Juhása, DrSc. ktorý je členom svetových odborných spoločností a má s laserovou chirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Operácie excimerovým laserom robíme na Slovensku nepretržite už od roku 1995.

Pozrite si náš kvalifikovaný pracovný tím.

 

OSOBNÁ SKÚSENOSŤ PERSONÁLU S OPERÁCIOU

Operáciu excimerovým laserom u nás úspešne absolvovali naši lekári, ich príbuzní a mnoho kolegov – lekárov z iných odborov. Dôverujeme našej technológii.

Pozrite si naše skúsenosti.

 

NOVÉ TECHNOLÓGIE

ReLEx SMILE je najnovšia a najdokonalejšia operačná technika vyvinutá vedcami vo firme Carl Zeiss. Je rýchla, bezbolestná, maximálne šetrná a bezpečná. Pomocou femtosekundového lasera VISUMAX 500kHz dochádza ku korekcii dioptrií bez narušenia a bez rezu rohovky. 

Pozrite si naše technológie.

 

NAJNOVŠIE OPERAČNÉ TECHNIKY

Na Slovensku rozvíjame najnovšie trendy v refrakčnej chirurgii oka, preferujeme pre pacienta najbezpečnejšie a najmenej zaťažujúce operačné techniky. Náš mikrochirurgický tím každý rok povinne absolvuje najprestížnejšie svetové kongresy a certifikované chirurgické kurzy.

Pozrite si naše certifikáty.

 

BEZKONTAKTNÁ A BEZBOLESTNÁ OPERÁCIA

„No touch surgery“ - od roku 2009 je u nás štandardnou operačnou metódou bezkontaktná, bezbolestná operačná technika, pri ktorej má pacient najväčší možný komfort pri excelentnom výsledku operácie a minimálnej rekonvalescencii.

Pozrite si naše operačné metódy.

 

SERIÓZNOSŤ - VÝBER NAJOPTIMÁLNEJŠEJ METÓDY PRE VÁS

Najoptimálnejšiu techniku operácie Vám odporučí náš odborný profesorský mikrochirurgický tím. Bezpečnosť a presnosť operácie sú u nás prvoradým kritériom pri práci.

 

BONUS / ZÁRUKA

Súčasťou balíka nami poskytovaných služieb sú bonusy v cene operácie – značkové slnečné okuliare s UV filtrom, pooperačná zdravotná starostlivosť a záruka trvalého efektu operácie

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV