Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolajte nám: +421 903 627 895 Bezplatná linka: +421 800 222 668

Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Prečo si vybrať Oftum

Milí priatelia, vážení klienti, ak čítate tieto riadky, ste pravdepodobne záujemcom o laserovú operáciu očí a chceli by ste sa zbaviť nosenia dioptrických okuliarov alebo kontaktných šošoviek.

Kliniky OFTUM v Košiciach a Prahe sa zaoberajú problematikou odstraňovania okuliarov a kontaktných šošoviek femtosekundovým a excimerovým laserom a majú k dispozícii špičkovú, najmodernejšiu technológiu a ako jediné na Slovensku disponujú kombináciou najnovšej generácie femtosekundového a excimerového lasera a najskúsenejším mikrochirurgickým kolektívom na čele s profesorom oftalmológie prof. MUDr. Tomášom Juhásom DrSc.

Ak sa chcete pridať k miliónom tých šťastných ľudí, ktorí ročne vo svete podstúpia operáciu excimerovým a femtosekundovým laserom, radi Vás privítame na našom pracovisku v Košiciach a poskytneme Vám odborné a kvalitné oftalmologické služby.

Ďakujeme za Vašu dôveru.

PERSONÁL

Špičkový kolektív očných lekárov pod odbornou garanciou prof. MUDr. Tomáša Juhása, DrSc. ktorý je členom svetových odborných spoločností a má s laserovou chirurgiou oka najdlhšie skúsenosti na Slovensku. Operácie excimerovým laserom robíme na Slovensku nepretržite už od roku 1995.

Pozrite si náš kvalifikovaný pracovný tím.

OSOBNÁ SKÚSENOSŤ PERSONÁLU S OPERÁCIOU

Operáciu excimerovým laserom u nás úspešne absolvovali naši lekári, ich príbuzní a mnoho kolegov – lekárov z iných odborov. Dôverujeme našej technológii.

Pozrite si naše skúsenosti.

OSOBNÁ SKÚSENOSŤ PERSONÁLU S OPERÁCIOU

NOVÉ TECHNOLÓGIE

ReLEx SMILE® PRO je najnovšia a najdokonalejšia operačná technika vyvinutá vedcami vo firme Carl Zeiss. Je rýchla, bezbolestná, maximálne šetrná a bezpečná. Pomocou femtosekundového lasera VISUMAX® 800 dochádza ku korekcii dioptrií bez narušenia a bez rezu rohovky. 

Pozrite si naše technológie.

Visumax 800

NAJNOVŠIE OPERAČNÉ TECHNIKY

Na Slovensku rozvíjame najnovšie trendy v refrakčnej chirurgii oka, preferujeme pre pacienta najbezpečnejšie a najmenej zaťažujúce operačné techniky. Náš mikrochirurgický tím každý rok povinne absolvuje najprestížnejšie svetové kongresy a certifikované chirurgické kurzy.

Pozrite si naše certifikáty.

SERIÓZNOSŤ - VÝBER NAJOPTIMÁLNEJŠEJ METÓDY PRE VÁS

Najoptimálnejšiu techniku operácie Vám odporučí náš odborný profesorský mikrochirurgický tím. Bezpečnosť a presnosť operácie sú u nás prvoradým kritériom pri práci.

BONUS / ZÁRUKA

Súčasťou balíka nami poskytovaných služieb sú bonusy v cene operácie – značkové slnečné okuliare s UV filtrom, pooperačná zdravotná starostlivosť a záruka trvalého efektu operácie

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

Referencie z Google

Maximálna spokojnosť s laserovou operáciou oči. Od prvého telefonátu až po kontrolné vyšetrenie som bola nadšená. Prístup na recepcii a lekárov je nadštandardný. Bude o Vás postarané celú dobu na klinike a zároveň budete informovaný elektronickou formou o všetkom, čo bude potrebné pre Vás. Určite môžem túto kliniku doporučit.

Andrea Vajdová

5/5 hviezdičiek


Bezkonkurencni pristup k pacientovi/zakaznikovi. Zadne zbytecne cekani. Rodinna atmosfera. Dokonala pece.

Eva Filipova

5/5 hviezdičiek


Zobraziť všetky recenzie na Google


TUV