Skúsenosti naších doktorov

 

 

SKÚSENOSTI NAŠICH DOKTOROV

Na tejto stránke nájdete vyjadrenia našich lekárov a vyjadrenia našich lekárov, ktorí absolvovali operáciu, alebo operovali svojich príbuzných.

 

MUDr. Ivana Macejová

„Každý deň sa rozhodujeme. Niekedy ľahko a rýchlo a niekedy si dávame na čas. Jedno z tých významnejších rozhodnutí je určite to, či podstúpiť laserový zákrok na odstránenie dioptrií. Verte mi, že pre doktora, ktorý pozná všetky riziká operácie, celý priebeh zákroku od A do Z, to nie je o nič ľahšie, než pre človeka s inou profesiou. Možno práve naopak. Uvažovala som o tom niekoľko mesiacov, a keď sa mi podarilo zladiť prácu, starostlivosť o dcérku aj plány na prázdniny, išla som vo štvrtok 31. 7. do toho. Pánovi doktorovi Juhás ml. PhD. bezvýhradne verím, som presvedčená, že je špičkou v našom odbore a som veľmi rada, že ma operoval práve on. Trvalo to chvíľu, výsledok je skvelý, a ja si užívam každého dňa, kedy vidím! Bez okuliarov aj bez kontaktných šošoviek. Úžasná skúsenosť, ktorú môžem odovzdávať ďalej. Všetkým Vám, ktorí ešte váhajú :) "

 

MUDr. Tomáš Juhás PhD., ml.

„Mal som krátkozrakosť -4,00 dioptrie, keď otec začal v roku 1995 operovať, mal som 17 rokov, o rok neskôr som už študoval medicínu a absolvoval operáciu. Odvtedy nenosím okuliare. Dnes sa venujem práve problematike laserovej chirurgie oka."

 

Prof. MUDr. Tomáš Juhás, DrSc

„Každá operácia je stres a veľká zodpovednosť na pleciach chirurga, keď však operujete vlastné dieťa, je to niečo úplne iné. Môj syn nenosí okuliare už 20 rokov, bola to správna voľba."

Operáciu excimerovým laserom absolvovalo v centrách OFTUM na Slovensku doteraz viac než 30 lekárov rôznych špecializácií.

Dôverujeme tomu, čo robíme.

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV