Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolajte nám: +421 903 627 895 Bezplatná linka: +421 800 222 668

Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Laserová korekcia zraku v lete? Dobrý nápad!

Laserová korekcia zraku v lete? Dobrý nápad!Prvé veci, ktoré človeka v súvislosti s letom napadnú sú grilovanie, výlety k vode, slnko a .... okuliare, ktoré pomaly, ale iste kĺzajú po spotenom nose. A čo takto kancelárske klimatizácie, ktoré vysušujú Vaše oči s kontaktnými šošovkami?
Nevieme Vám síce sľúbiť pekné počasie na celé leto, ale môžeme vám dať niekoľko argumentov, prečo by ste práve v lete mali premýšľať o laserovej korekcii zraku.

Na našej očnej klinike sa stretávame so situáciou, že si pacienti plánujú zákrok až po lete. Jednak z obavy dlhej rekonvalescencie, a taktiež na základe informácií, že laserové korekcie počas leta nie sú najlepšou voľbou.

Tento názor prevládal vďaka starším, invazívnym technikám operácie, ktorým sa však na našej klinike snažíme vyhýbať. Počas týchto zákrokov došlo k mechanickému odstráneniu hornej epitelovej vrstvy na rohovke, čo mohlo v kombinácii so zvýšeným UV žiarením spôsobiť pomalšie a problémovejšie hojenie.

Vďaka najmodernejšej metóde korekciu zraku ReLEx SMILE® PRO ktorú u nás preferujeme, je zákrok šetrný, vysoko účinný a bezbolestný. Celú korekciu vykoná laser tak, aby došlo len k minimálnemu vstupu do rohovky a rekonvalescencia prebehla rekordne rýchlo. Skalpel sa teda Vašich očí ani nedotkne!

Ostrosť videnia sa zvyčajne stabilizuje do druhého dňa a väčšina pacientov je zaradená späť do bežného života. So športom, prípadne „aktívnym oddychom na dovolenke“ viete začať už 3. deň po zákroku!
Nemusíte sa tak obávať PN-ky, alebo toho, že budete musieť presúvať termín Vašej dovolenky.

Ďalším z argumentov, prečo je práve leto ideálne obdobie, je zdravie. Laserovú korekciu zraku je možné vykonať len ak je klient 100% fit. Ak by ste sa dostavili v deň zákroku na kliniku prechladnutý, alebo s oparom, museli by sme Vám zákrok preplánovať. Z tohto hľadiska je teda leto ideálne obdobie, kedy máme najviac energie, sme 100% zdraví a vhodní na absolvovanie zákroku.

A aby sme Vám to v období letných dovoleniek trochu uľahčili, pripravili sme pre Vás okrem špičkových operačných postupov aj ďalšiu ponuku – 500,- € zľavu na laserovú korekciu zraku metódou ReLEx SMILE® PRO.

V prípade, že Vás článok zaujal, ale máte ďalšie nezodpovedané otázky, s radosťou Vám ich zodpovieme na telefónnom čísle 0800 222 668, prípadne online prostredníctvom kontaktného formulára https://www.oftum.sk/bezplatna-online-konzultacia

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

Referencie z Google

Maximálna spokojnosť s laserovou operáciou oči. Od prvého telefonátu až po kontrolné vyšetrenie som bola nadšená. Prístup na recepcii a lekárov je nadštandardný. Bude o Vás postarané celú dobu na klinike a zároveň budete informovaný elektronickou formou o všetkom, čo bude potrebné pre Vás. Určite môžem túto kliniku doporučit.

Andrea Vajdová

5/5 hviezdičiek


Bezkonkurencni pristup k pacientovi/zakaznikovi. Zadne zbytecne cekani. Rodinna atmosfera. Dokonala pece.

Eva Filipova

5/5 hviezdičiek


Zobraziť všetky recenzie na Google


TUV