Natalia Mica Tormova

Už počas predoperačných vyšetrení som vedela že rozhodnutie o tejto laserovej operácií bude to najlepšie rozhodnutie čo som mohla urobiť. V priebehu zákroku sa mi to len potvrdilo. Robím v nemocnici, ale taký prístup aký som zažila zo strany personálu (lekárov) to sa nevidí každý deň. Operácia bola bezbloestná a spojená s prijemnými lekármi, vďaka ktorým som mala počas operácie úsmev. Po návrate domov som pár dni mala trocha bolesti, ale čo je to oproti pocitu že človek stopercentne vidí a ma úplnú dôveru k lekárom, ktorý sa podieľali na operácií.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV