Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Zavolajte nám: +421 903 627 895 Bezplatná linka: +421 800 222 668

Hovoríme/We speak/Wir Sprechen/Мы говорим

Nebojte sa laserovej operácii zraku. Podstúpili ju aj lekári z kliniky OFTUM!

Nebojte sa laserovej operácii zraku. Podstúpili ju aj lekári z kliniky OFTUM!Operácie oka sú čoraz populárnejšie a samotné zákroky sú rýchlejšie a bezbolestné. Desiatky tisíc spokojných pacientov už absolvovali laserové zákroky na našich Oftum klinikách v Košiciach, Prahe a Astane. Aj samotní lekári kliniky OFTUM podstúpili operáciu očí. Predstavte si, že Vás operuje chirurg, ktorý to isté absolvoval sám a celý život sa venuje tejto práci ...

 „Mal som krátkozrakosť -4,00 dioptrie. Keď môj otec, profesor Juhás začal v roku 1995 robiť prvé laserové operácie, vtedy ešte excimerovým laserom, mal som 17 rokov, o rok neskôr som už študoval medicínu a absolvoval operáciu. Odvtedy nenosím okuliare. Dnes sa venujem práve problematike laserovej chirurgie oka.“

“Neviem si predstaviť opäť nosiť okuliare, radikálne mi to zmenilo život, či už osobný, pracovný alebo športový. Málokto si uvedomuje, aké je nosenie okuliarov obmedzujúce a podvedome to ovplyvňuje každú činnosť v živote, od rána do večera . Človek to zistí, až sa od toho oslobodí. Keby som mal vtedy pred 23 rokmi na výber medzi dnešnými tromi generáciami operácií, vybral by som si najmodernejšiu metódu femtosekundovým laserom VISUMAX® 800 ReLEx SMILE® PRO, ktorá je rýchla a absolútne bezbolestná. To ale v tom čase bolo skôr sci-fi, o femtosekundových laseroch sme ani nechyrovali, boli len excimerové lasery a metóda PRK. Počítače ovládajúce lasery mali parametre slabšie ako dnešné jednoduché kuchynské spotrebiče “ pokračuje MUDr. Tomáš Juhás PhD., ml.

Na očnej klinike Oftum ponúkame už 5 rokov najmodernejší operačný zákrok metódou ReLEx SMILE® PRO 3D, vyvinutý spoločnosťou Carl Zeiss. Táto metóda laserovej operácie oka odstraňuje dioptrické chyby oka bezbolestne, bez narušenia povrchu rohovky, bez veľkých nárezov a bez spáleného tkaniva. Laser v podstate iba kreslí v rohovke korekciu pomocou mikrobubliniek. “Pacientov vždy upokojujem, že sa naozaj niet čoho báť. Ak sa aj nepodarí nakresliť bublinkami dokonalú korekciu, napríklad preto, že sa pacient veľmi hýbe počas práce lasera, tak sa nič nedeje, za 10 minút sú bubliny rozpustené a rohovka oka je ako predtým. V pôvodnom stave.. Sám som tento zákrok podstúpil.” hovorí primár kliniky Oftum Praha, MUDr. Juhás.

Korekciu zraku podstúpila aj naša pani doktorka MUDR. Ivana Macejová.

“Dlhé roky som nosila okuliare aj kontaktné šošovky a potom som sa rozhodla že podstúpim laserovú operáciu oka. Sama som sa vyšetrila, zmerala som si dioptrie a operoval ma môj kolega, MUDr. Tomáš Juhás ml. . Som rada, že som operáciu mohla zažiť aj z druhej strany - ako pacient a môžem sa tak podeliť o vlastnú skúsenosť s našimi klientmi” hovorí MUDr. Macejová.

"Pánovi doktorovi Juhásovi ml. PhD.  bezvýhradne verím. Som presvedčená, že je špičkou v našom odbore a som naozaj rada, že ma operoval práve on. Operácia trvala chvíľu a výsledok  je skvelý.” pokračuje MUDr. Macejová.

“Najlepší je ten pocit, keď ráno otvorím oči a vidím! Ten, kto vidí dobre, si to nedokáže predstaviť, ale keď máte celé roky päť dioptrií a zrazu zase vidíte jasne bez toho, aby ste si museli vziať okuliare, je to neskutočný zážitok!”

Laserovú korekciu krátkozrakosti a astigmatizmu má za sebou aj primárka kliniky Oftum v Astane a riaditeľ Oftum Kazachstan. Celkovo korekciu zraku absolvovalo na klinikách Oftum už viac než 100 kolegov lekárov rôznych špecializácií, pre zaujímavosť len v minulom roku v Prahe spolu 11 leárov z Nemecka.

Lekári kliniky OFTUM odkazujú: nebojte sa laserovej operácie zraku, sami sme ju absolvovali. Máme množstvo klientov, ktorí operáciu dlho odkladali a teraz si zákrok nevedia vynachváliť. Objednajte sa na konzultáciu a zistite, či ste vhodný kandidát.

 

Naši spokojní

klienti

 • Katarína Filová

  Katarína Filová

  Blogerka a fotografka @dedinskamat

  Neuveriteľné, ako dokáže pár sekúnd kompletne zmeniť kvalitu vášho ďalšieho fungovania! Z dioptrií mínus 10, ktorými som doslova psychicky aj fyzicky trpela celý život, sme sa za krátku chvíľu dostali na nulu a na tej nule to aj po vyše roku stále zostalo. Profesiónalne, ľudsky, bezbolestne, rýchlo a bezpečne. A to len vďaka tímu z Oftumu. Ako zázrakom! Všetko sa to zbehlo tak rýchlo. Proste som vstala z operačného lôžka a od toho momentu sa mi cez hmlu začal rozjasňovať zrak. Z hodiny na hodinu som videla lepšie a lepšie a už o pár hodín som bola schopná plnohodnotne fungovať a pracovať. Len tak. Žiadne rezanie, štípanie, pálenie, piesok v očiach. Proste vstanete, idete a vidíte! Ale pamä...

  Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

Referencie z Google

Maximálna spokojnosť s laserovou operáciou oči. Od prvého telefonátu až po kontrolné vyšetrenie som bola nadšená. Prístup na recepcii a lekárov je nadštandardný. Bude o Vás postarané celú dobu na klinike a zároveň budete informovaný elektronickou formou o všetkom, čo bude potrebné pre Vás. Určite môžem túto kliniku doporučit.

Andrea Vajdová

5/5 hviezdičiek


Bezkonkurencni pristup k pacientovi/zakaznikovi. Zadne zbytecne cekani. Rodinna atmosfera. Dokonala pece.

Eva Filipova

5/5 hviezdičiek


Zobraziť všetky recenzie na Google


TUV