CENA

RELEX SMILE
Cenníková cena 2500€/obe oči - Zľava 500€ pri operácií oboch očí
RELEX SMILE je najnovšia a najpokročilejšia laserová očná operácia
Momentálne najrýchlejšia a najbezpečnejšia metóda
Bezbolestná počas aj po operácií
Minimálne invazívna
Bez narušenia rohovky
 

KONTAKTUJTE NÁS

informujeme Vás o tom, že spracovanie Vašich osobných údajov je nevyhnutné k tomu, aby Vám bola poskytnutá zdravotná starostlivosť - informácie o ochrane Vašich osobných údajov

4 + 7 =

RELEX SMILE 3D

RELEX SMILE 3D

Relex Smile je najnovšia a najdokonalejšia operačná technika vyvinutá vedcami vo firme Carl Zeiss. Je rýchla, bezbolestná, maximálne šetrná a bezpečná. Pri tejto technike sa pomocou femtosekundového laseru Visumax 500kHz mení zakrivenie rohovky tak, že sa vytvorí v rohovke mikroskopická šošovka (lentikula - obr. č. 1), ktorá sa cez 3mm mikroskopický rez vytiahne von z rohovky (obr. č. 2). Tým sa zmení dioptrická sila rohovky o presne vypočítanú hodnotu. Samotná práca laseru trvá iba 26 sekúnd. Celá procedúra videnia sa zaostrí už nasledujúci deň. Táto metóda je vhodná pre krátkozrakosť a krátkozraký astigmatizmus (mínusové dioptrie). U pacientov s ďalekozrakosťou (plusové dioptrie na diaľku) odporúčame metódu Wavefront optimised Femtolasik 6D.

RELEX SMILE 3D
obr. č. 1 obr. č. 2 obr. č. 3
vytvorenie lentikuly vytiahnutie lentikuly cez 3mm rez 3mm stopa po chirurgickom zásahu

 

PREČO JE SMILE NAJLEPŠÍ?

Pretože kombinuje všetky prednosti doterajších operačných metód – bezbolestnosť a rýchly výsledok femtolasiku spolu so šetrnosťou PRK pretože nepotrebuje flap. Tým sa neprerušia nervové vlákna v prednej časti rohovky, ktoré sú dôležité pre jej citlivosť a tvorbu sĺz. Predná tretina rohovky totižto tvorí akúsi kostru - „strechu“ celej polguľovitej konštrukcie. Je dôležitá pre výživu rohovky a jej pevnosť. Rez na okraji flapu pri femtolasiku ju významne poruší a už nikdy sa nezhojí nazad tak pevne ako predtým. Smile mení zakrivenie rohovky pod touto pevnou „strechou“ rohovky, preto nepreruší toľko nervových vlákien a konštrukcia „strechy“ ostáva zachovaná. Na rohovke ostane len mikroskopická 3 milimetrová stopa po chirurgickom zásahu (obr. č. 3).

 

 
Autor: MUDr. Tomáš Juhás, PhD.

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV