SME ženy: Krátky a prehľadný popis technológie na laserovú operáciu očí

Článok o laserových operáciách v magazíne Sme ženy. Krátky a prehľadný popis technológie, ktorá Vám umožní mať nový zrak behom dvoch hodín.

Konečne je tu bezbolestná laserová operácia očí.

Zaťažovať sa nosením okuliarov alebo kontaktných šošoviek už naozaj nie je potrebné. Tisícky spokojných pacientov laserovej chirurgie oka – Oftum to už vedia. O laserových operáciách ste už počuli určite veľa, ale o operácii, ktorá vám zaručí ostrí zrak ihneď a bezbolestný zákrok nielen počas operácie, ale aj po nej, môžete počuť len z laserového centra OFTUM, ktoré patrí medzi slovenskú špičku v poskytovaní kvalitných oftalmologických služieb..

 

Centrá laserovej chirurgie oka OFTUM v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach a v Prahe sa už od roku 1995 zaoberajú problematikou odstraňovania dioptrických chýb oka (krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu). OFTUM disponuje jedinečnou najmodernejšou technológiou a špičkovým kolektívom pod vedením profesorov oftalmológie prof. MUDr. Tomášom Juhásom, DrSc., prof. MUDr. Petrom Strmeňom CSc., MUDr. Emou Lenártovou, MUDr. Máriou Červeňovou, MUDr. Líviou Beláňovou, MUDr. Tomášom Juhásom ml. PhD., MUDr. Ivom Ďurkovičom a MUDr. Mariánom Šalátom, ... 

 

Najnovšia technológia Z-lasik Crystal plus, ktorou sú vybavené centrá OFTUM umožňuje, že v priebehu 2 hodín absolvujete vyšetrenie, následne unikátnu operáciu, po ktorej Vás nič nebolí a domov idete po svojich v nových slnečných okuliaroch. Obľúbený seriál si pozriete večer už bez okuliarov a po kontrole na druhý deň idete do práce. „Jediný rozdiel medzi renomovanými klinikami vo svete a našimi na Slovensku je cena. Tá naša je niekoľkonásobne nižšia,“ dodal MUDr. Tomáš Juhás ml.. Akékoľvek ďalšie informácie o možných typoch operácie, ktoré vykonáva OFTUM, sa môžete dozvedieť na webovej stránke: www.oftum.sk.

 

Kontakt: 

Mgr. Nina Hanusková

PR Manager

OFTUM plus s.r.o.

Einsteinova 18

Bratislava 851 01

Tel: +421 902 20 26 46

Email: hanuskova@oftum.sk

Naši spokojní

klienti

 • Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV