Ochorenie sietnice sklovca

OCHORENIE SIETNICE SKLOVCA


Ochorenia sietnice sú veľmi zradné z dôvodu zvýšenia rizika trvalého poškodenia zraku. Našťastie im možno veľmi jednoducho zabrániť pravidelnými preventívnymi prehliadkami, napríklad aj v našom centre. Stačí sa buď priamo objednať na prehliadku, alebo pomocou bezplatnej konzultácie zistiť riziká a nechať si poradiť od odborníkov.

ODLÚPENIE SIETNICE

Odlúpenie sietnice je pomerne časté a veľmi nebezpečné ochorenie. Našťastie príznaky odlúpenia sietnice ľahko rozpoznáte sami. Preto je dôležité čo najskôr kontaktovať svojho očného lekára, ktorý vie zachrániť zrak tak, aby nebol vystavený riziku trvalého poškodenia.

Ochorenie sietncie sklovca

 

MOJE MOŽNOSTI

Pre odlúpenie sietnice platí to, čo aj pre ostatné ochorenia sietnice. Čím dlhšie sa odkladá návšteva očného lekára, tým vyššie je riziko trvalého poškodenia zraku. Naopak, ak sa pacient objedná na vyšetrenie už po spozorovaní prvotných príznakov ochorenia, je riziko na trvalé poškodenie oka vďaka včasnej operácii veľmi nízke.

Naša záruka kvality. Dôverujeme našej technológii. Na dlhé roky dopredu.

Naši spokojní

klienti

 • Richard Körner

  Richard Körner

  Basketbalista, kapitán slovenskej reprezentácie

  Doktor Juhás je najväčší pohoďák. Všetko mi dopredu ozrejmil. Celá operácia netrvala ani 10 minút. Keby som vedel, že to funguje takto jednoducho a rýchlo, dal by som si operáciu spraviť už pred 15timi rokmi. Dnes to je 24 hodín po operácií, ráno som bol na kontrole a nemám absolútne žiadne bolesti a vidím výborne. Ešte raz veľká vďaka doktorovi Juhásovi a celému kolektívu kliniky OFTUM....

  Vladimír Dravecký

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Košice

  Dnes, po troch mesiacoch od operácie, musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

  Richard Jenčík

  Richard Jenčík

  Hokejový útočník, HC Košice

  Richard si pre korekciu svojho zraku vybral laserové centrum chirurgie oka. Práve v Oftume je možné absolvovať najmodernejší očný laserový zákrok súčasnosti s názvom Z-lasik Crystal plus, ktorým sa korigujú optické chyby oka - napríklad krátkozrakosť, ďalekozrakosť či astigmatizmu

Referencie z nášho facebooku


TUV